KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16197110

nr 1619 7110

Sven Lignell

(f. 1927), Sverige

Pastell, Signerad, kvinna, 38x17 cm, yttermått inklusive ram: 56x36 cm

Kondition: slitage, skador

Sven Lignell, svensk bildkonstnär född 1927.

Utrop:

300 kr

måndag 13 maj 2024
kl 18:30:51

Sven Lignell

Läs mer om Sven Lignell